Yangın Yeri – Wildlife

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Yangın Yeri – Wildlife TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Yangın Yeri - Wildlife 1080p Torrent

Yangın Yeri – Wildlife 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Film 1960’da başladı. Jeannette ve Jerry Brinson kısa süre önce genç oğulları Joe’yla birlikte Montana, Great Falls’a taşındı. Jerry, bir ülke kulübündeki golf yanlısı bir işten kovulduktan sonra ortaya çıkan gerilimler. Eski işine geri teklif edildi ancak gururunu reddediyor ve iş aramak yerine arabasında uyuyor ve yakındaki dağlarda orman yangınlarına karşı yerel itfaiye çabalarını izliyor. Jerry, iş ararken aileyi desteklemek için, Jeannette yüzme eğitmeni olarak iş yaparken, Joe yerel bir fotoğraf stüdyosunda çalışmaktadır. Bir gün, Jerry, Jeannette’i üzen ve Joe’yu üzen orman yangınıyla savaşan düşük ücretli bir iş almaya karar verir. Jeannette, Jerry ile Joe arasındaki zorlu evliliğinden açıkça bahsediyor ve durumun stresi, Joe’nun okul yaşamını küçük ölçüde etkiliyor.

Jerry uzakta iken, Jeannette, bir otomobil satıcısına sahip olan müreffeh bir yaşlı adam olan öğrencilerinden biri olan Warren Miller ile romantik bir ilişki içinde olur. Jeannette, Miller tarafından zaman harcadığı için Joe, defalarca yalnız kaldı, başlangıçta kendisi tarafından istihdam edilme kimliğine büründü ve Jeannette, memnuniyetsizliği ve huzursuzluğu hakkında açıldı. Bir gece, Miller tarafından düzenlenen bir akşam yemeğinden sonra, sarhoş bir Jeannette onu öper; geceyi Joe’nun evinde geçirir, o da şok edici bir Joe’nun o gece daha sonra keşfeder. Miller gittikten sonra Joe, ilişki hakkında Jeannette ile yüzleşir. Jeannette, Miller’ı umursamadığını veya Jerry’yi sevmediğini kabul etmiyor, ancak işlerinin hayatlarını finansal olarak daha iyi hale getireceğini kabul ediyor ve Joe’ya onun için daha iyi bir plan düşünmesi için yalvarıyor. Ona yapamayacağını söyledi.

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB

 

  • Süre: 1 Saat 45 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.0

 

 

FILM TRAILER

Yangın Yeri – Wildlife Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Wildlife 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.