Oyun için Temiz Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit Full İndir

OYUN İÇİN TEMİZ FORMATLIK ISO TORRENT

Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit OYUN İÇİN

Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit OYUN İÇİN

Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit OYUN İÇİN İNDİR

Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit , Windows 7 (kod adıyla Viyana) Microsoft tarafından oluşturulan bir PC çalışma çerçevesidir. Windows NT çalışma grubu grubunun bir parçasıdır. Windows 7, 22 Temmuz 2009’da bir araya getirilmek üzere taburcu edildi ve önceki Windows Vista’nın gelmesinden sonraki üç yıl içinde 22 Ekim 2009’da büyük bir erişilebilirlik sağladı.

Windows 7’nin temelde, Windows Vista’nın zayıf temel toplantısını ele alması ve aynı zamanda ekipmanı ve benzerliği programlamayı sürdürmesi beklenirken, çalışma çerçevesine kadar artan bir adım olduğu öne sürüldü. Windows 7, Windows Aero’da (Windows Vista’da sunulan UI’de), uygulamaların “takılıp kalmasını” sağlayan yeni bir görev çubuğunun genişletilmesi ve yeni pencere yönetiminin vurgulanmasıyla yapılan güncellemelerle devam etti. Kütüphaneler, yeni evrak paylaşım çerçevesi HomeGroup ve çoklu dokunsal giriş desteği de dahil olmak üzere çalışma çerçevesine diğer yeni özellikler eklendi. Çerçeve güvenlik ve destek verilerinin gözden geçirilmesi için bir başka “Etkinlik Merkezi” arayüzü eklenmiştir ve daha az karışmasını sağlamak için Kullanıcı Hesabı Kontrol çerçevesinde değişiklikler yapılmıştır. Windows 7 aynı şekilde Internet Explorer 8, Windows Media Player ve Windows Media Center dahil olmak üzere birkaç stok uygulamasının yenilenmiş uyarlamaları ile taşınmıştır.

 

  • Program adı: Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit
  • Sürüm: Temiz SP 1 Oyun ve formatlık ISO
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / Türkçe
  • Boyut: 1.53 GB
  • Rar şifresi: www.methbox.com

 

Windows 7 SP 1 Ultimate 64 Bit

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Windows 7 Ultimate 64 bit Torrent İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.