Yıldızlararası – Interstellar

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Yıldızlararası – Interstellar TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Yıldızlararası - Interstellar 1080p Torrent İndir

Yıldızlararası – Interstellar 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Interstellar, Christopher Nolan tarafından ortaklaşa yazılan ve birlikte üretilen bir 2014 bilim kurgu filmi. Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, Ellen Burstyn ve Michael Caine’yi canlandırıyor. İnsanlığın hayatta kalmak için mücadele ettiği distopik bir gelecekte, film, insanlık için yeni bir ev arayışında bir solucan deliğinden geçen bir grup astronotu izliyor.

Kardeşler Christopher ve Jonathan Nolan, 2007’de Jonathan’ın geliştirdiği senaryodaki kökenini yazdı. Christopher, Interstellar’ı eşi Emma Thomas’la birlikte prodüksiyon şirketi Syncopy ve Lynda Obst ile Lynda Obst Productions’tan üretti. Caltech teorik fizikçisi Kip Thorne, bir yönetici yapımcı, bilimsel danışman olarak görev yaptı ve bir kitap, The Interstellar Science adlı kitabı yazdı. Paramount Pictures, Warner Bros. ve Legendary Pictures filmi finanse etti. Görüntü yönetmeni Hoyte van Hoytema, anamorfik formatta ve IMAX 70 mm’de 35 mm. Ana fotoğrafçılık 2013’ün sonlarında başladı ve Alberta (Kanada), İzlanda ve Los Angeles’ta gerçekleşti. Yıldızlararası, kapsamlı pratik ve minyatür efektler kullanır ve Double Negative şirketi ek dijital efektler yaratmıştır.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Yıldızlararası – Interstellar Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.3 GB
  • Süre: 2 Saat 49 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Drama – Macera
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.6

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Yıldızlararası – Interstellar 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.