Yok Oluş – Annihilation

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Yok Oluş – Annihilation 2018 TORRENT İNDİR

1080p  BLURAY İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Yok Oluş - Annihilation 1080P BLURAY TORRENT İNDİR TR ALT YAZILI

Yok Oluş – Annihilation 1080P BLURAY TORRENT İNDİR TR ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

Annihilation, Alex Garland tarafından yazılan ve yönetilen, Jeff VanderMeer’in aynı adlı romanına dayanan bir 2018 bilim kurgu korku filmi. Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Tuva Novotny ve Oscar Isaac’ı canlandırıyor. Hikaye, mutasyona uğramış manzaraların ve dönüştürücü yaratıkların gizemli karantina edilmiş bir bölgesi olan “The Shimmer” a giren bir grup askeri bilimcinin izini sürüyor.

Film, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 23 Şubat 2018’de Paramount Pictures ve 13 Nisan 2018’de Çin’de teatral olarak piyasaya sürüldü. Her üç ülkede de 40-55 milyon dolar arasında bir üretim bütçesine karşı 43 milyon dolar hasılat oldu. 12 Mart 2018’de bir dizi başka ülkede dijital olarak (Netflix tarafından) piyasaya sürüldü. Film, görselliği, oyunculuğu, yönü ve düşündürücü hikayesiyle övgü aldı. İmparatorluğun Jonathan Pile dergisine göre, film “depresyon, keder ve insanın kendini yok etme eğilimi” ni ele alıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Yok Oluş – Annihilation Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB
  • Süre: 1 Saat 55 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Macera – Korku – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p BLURAY
  • IMDb: 6.9

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Yok Oluş – Annihilation 2018 1080P TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.