Young Sheldon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Young Sheldon 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Young Sheldon Sezon 1080p Torrent İndir

Young Sheldon Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Young Sheldon (young Sheldon olarak stilize edilmiş), Chuck Lorre ve Steven Molaro tarafından yaratılan CBS’de bir Amerikan televizyon komedisidir. Seri, Big Bang Theory için bir spin-off prequel ve Doğu Teksas’ta ailesiyle birlikte yaşayan ve liseye giden dokuz yaşında Sheldon Cooper karakterini izliyor. Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord ve Annie Potts’un yanı sıra genç Sheldon’la yıldızları canlandırıyor. Big Bang Theory’de yetişkin Sheldon Cooper’ı canlandıran Jim Parsons diziyi anlatıyor ve yönetici yapımcı olarak hizmet ediyor.

Prequel serilerinin gelişimi, 2016 yılının Kasım ayında, Parsons’ın The Big Bang Theory üreticilerine aktardığı ilk fikirden başlamıştır. Sonraki Mart, Armitage ve Perry atıldı ve seri CBS tarafından emredildi. Seri 25 Eylül 2017’de özel bir önizleme olarak yayınlandı ve iki gün sonra, CBS 22 bölümün tam bir sezonu için seriyi aldı. 2 Kasım 2017’de, yeni bölümler haftalık olarak yayınlanmaya başladı. Ocak 2018’de CBS, 24 Eylül 2018’de prömiyer olan ikinci bir sezon için seriyi yeniledi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Young Sheldon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 31.4 GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 – 
  • IMDb: 7.1

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Young Sheldon 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.