You’re the Worst

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
You’re the Worst 1-4. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

Jimmy ve Gretchen, Vernon ve Becca Barbara’nın düğününde buluşuyor. Becca’nın iki yıl önce önerdiğinde geri döndüğü Jimmy, Becca’yı evliliğini yüzündeki Vernon’a sürmeye davet ettiğine ikna oldu. Yine de geldi, Becca’nın gününü geri ödeme olarak mahvetmeye kararlıydı. Gretchen, Gretchen’in en iyi arkadaşı olan ve seks, uyuşturucu ve rock and roll yaşam tarzını mümkün kılan Becca’nın kız kardeşi Lindsay’in konuğu olarak geldi. Gretchen bir rap üçlüsünün yayıncısıdır ve kaotik bir dairede yaşar. Jimmy, ayrılık sonrası depresyonu sırasında yazılan ve çok az satan, yalnızca bir roman yayımlamış olmasına rağmen, bir üst düzey Silver Lake’de kendisini destekleyebilir ve bir BMW kullanabilir. yerel kitapçıda kalanlar. Zaman zaman posta kutusuna gelen küçük lisans çeklerinin yanı sıra, parlak dergiler için yazarak da kendisini destekliyor.

O ve Gretchen, Jimmy’nin düğün resepsiyonundan atıldıkları sırada Becca’ya saldırgan bir şeyler fısıldıyorlardı. Gretchen gelinin bir mutfak robotu yerine blender olduğu ortaya çıkan sarılmış hediyelerinden biriyle kaçmaya karar verdi. onun hayal kırıklığı için. Bir ilişkiye ilgi duymadığını iddia eden iki kişi, o gece kancayı taktı. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, zorunluluk olmadan sadece “takılıp eğlenmeye” çıkmalarına rağmen kendilerini bir araya getirdiklerini görüyorlar.

Paralel bir hikayede, Lindsay, zengin, geleneksel kocası olan Paul ile evlidir. Paul, astronomi, bira yapımı ve bisiklete binme gibi biraz merak uyandırıcı, iyi ama sade bir adam. Sevgisiz evlilik esas olarak Lindsay’nin önce kız kardeşi Becca’yı ilk önce evlenerek ve daha fazla maddi mal alarak gerçekleştirmesi girişimi idi. Lindsay uyuşturucu kullanmaya ve içmeye başladığında evlilik dağılır ve başka bir erkekle hile yapar. Becca ise, yalnızca mağarasında arkadaşlarıyla takılmak, spor ve video izlemek, içmek ve izlemekle ilgilenen olgunlaşmamış bir adam olan kocası Vernon ile daha mutlu değil.

Jimmy’nin evinde yaşayan TSSB’den muzdarip bir Irak Savaşı gazisi olan Edgar adlı bir arkadaşı da var. İlk sezon boyunca, Jimmy’nin düzenlemenin geçici olmasını beklediğini ve Edgar’ın ne zaman taşınacağını bazen yüksek sesle merak ettiğini ima ediyor. Zaman geçtikçe, Jimmy’nin Edgar’ın ev işlerine, yemeklerine ve arkadaşlığına güvendiği ortaya çıktı.

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 8.0 GB – Her Sezon

 

  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

  • Konu: Drama – Romantik – Komedi

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2014 – 

 

  • IMDb: 8.1

 

 
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


8 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
Derin
Derin
15/05/2020 20:00

Bu tür diziler ile aynı konusu olanlarda olduğu gibi bunda da mantık hataları var 😅

BirKuruCeeek
BirKuruCeeek
02/05/2020 09:58

😀 😀 😀

AYDIN
AYDIN
02/05/2020 01:56

Yönetim çok teşekkür ederim 😁 kolay gelsin 😁

Bumblebee
Bumblebee
24/02/2020 09:18

Mükemmel dizi ! 👍

Tank
Tank
29/01/2020 18:06

⚡️⚡️⚡️⚡️

K-9
K-9
16/01/2020 19:24

😀 😀 😀

Cool Whip
Cool Whip
12/01/2020 13:11

Ben de 225 gündür bu torrenti bekliyordum

Sport
Sport
03/01/2020 11:33

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

8
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x