Zanki Zero Last Beginning

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Zanki Zero Last Beginning

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Zanki Zero Last Beginning CODEX Torrent indir

Zanki Zero Last Beginning CODEX Torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Tanrı dünyayı yedi günde yarattı. İnsanların dünyayı yok etmeleri sadece bir gün sürdü. Bildiğimiz gibi yaşam denizin derinliklerine battı … akşama kadar. Kırık dünyayı ve geride bırakılan sebepleri henüz bilmiyoruz. Kalıntıların sürüklendiği bir dünya. Binalar, evler, hafif yazılar. Arabalar, trafik ışıkları, asfalt … Modern uygarlık yıkıldı, denizdeki enkazdan başka bir şey olmadı. Yeni harabeler, çürüyen adalardan birinde yaşayan kahramanın önünde birbiri ardına sürüklenir.

DÜNYA

Yüksek Vahşi Yaşam, harikulade bir uzay vizyonudur: kozmosun yasalarının hayal ettiğimiz gibi olmadığı yer değiştiren, rüzgarla sarılmış kalıntılar.

Yıldızlar yaşıyor. Onlar Yargılamalar: Her şeyi yöneten engin zekalar. Ama ölüyorlar. Birer birer bir şey onları rahatsız ediyor, tahtlarını boş bırakıyor.

Yerçekimi gibi önemsiz şeylerin getirmediği Viktorya İmparatorluğu, bu yeni dünyaya sınırlarını zorladı ve hırsları vahşi. Yeni bir güneş kurdular. İmparatoriçe Victoria, zaman içinde kontrolünü sağlayan Saat Tahtı’ndan hüküm sürer.

Kaptanınız ve mürettebatınız yıldızlar arasında bir yaşam sürmeli. Majestelerini ve işyerini ya da Workworld’lerden özgürlük isteyen bir işçi sınıfı isyancısını destekleyecek misiniz?

 

  • Tür: RPG

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 10.6 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: NİSAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Zanki Zero Last Beginning TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Zanki Zero Last Beginning Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-4170 @ 3.70GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA @ GeForce @ GTX 460 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 26 GB boş alan

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Zanki Zero Last Beginning CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.